کتابهای چاپ شده 

شبکه های نوآوری -مدیریت سازمان های شبکه ای

شبکه های نوآوری -مدیریت سازمان های شبکه ای

در جهان پر از اعوجاج و متلاطم کنونی توجه به مبحث رقابت با تکیه بر توانمندی های داخلی برای سازمان ها و شرکت ها الزامی، غیر قابل انکار است . رشد و توسعه رقابت و جذابیت های هر صنعت یا خدماتی ، اکنون همه سازمان ها را وادار به تلاش برای نوآوری و خلاقیت کرده

جهت خرید به لینک زیر مراجعه کنید 
اتوماسیون برای مهندسان صنایع و مدیران تآلیف ( دکتر حمید اسماعیلی و متین آل احمد ) 

اتوماسیون برای مهندسان صنایع و مدیران

امروزه با روندی که در پیشرفت فناوری مشاهده میشود به زودی شاهد اتوماتیک شدن ساده ترین فرایندها خواهیم بود. بزودی اتوماسیون و ربات ها جایگزین ساده ترین نیروهای انسانی خواهند شد و کلیه فعالیتها را تحت سلطه خواهند گرفت و این امر ما را بر آن داشت تا این کتاب را برای مهندسان صنایع و مدیران تهیه نماییم. یک مهندس صنایع و یا مدیر باید درک صحیحی از اتوماسیون داشته باشد تا در این مسیر بهبود و تعالی بتواند بر سازمان و محیط اطراف خود اثر مثبت بگذارد. در این کتاب سعی گردیده تا مبتنی بر وظایف و قابلیت های یک مهندس صنایع تعریفی جامع از اتوماسیون ارایه گردد؛ هدف از این کتاب آموزش مهندسی اتوماسیون نیست بلکه آموزش مهندس صنایعی است که بتواند بر مراحل پیاده سازی اتوماسیون در سازمان نظارت نماید و با چارچوب های عملیاتی سیستم های اتوماتیک آشنا شود.

جهت خرید به لینک زیر مراجعه کنید اصول و مبانی شبکه های پتری با رویکرد مهندسی صنایع و مدیریت 

اصول و مبانی شبکه های پتری با رویکرد مهندسی صنایع و مدیریت 

در دنیای امروز دو امر افزایش کیفیت در سازمان و کاهش هزینه ها در فرایند تولید وخدمات رسانی بسیار مهم است.
اگر یک سازمان بتواند فرایند عملیات خود را مدل سازی و شبیه سازی نماید می تواند نقاط ضعف عملیاتی خود را شناسایی نموده و قبل از شروع عملیات آنها را برطرف نماید .
فرایند مدلسازی و شبیه سازی بسیار تخصصی بوده و نیاز به دانش و تجربه زیادی دارد. در فرایند مدلسازی و شبیه سازی یکی از ارکان اصلی موضوع فناوری اطلاعات است.
بخش بزرگی از وظایف مهندسی صنایع ،مدلسازی و تحلیل سیستم ها است.
شبکه های پتری یکی از زبان های مدلسازی ریاضی برای توصیف سیستم های توزیع است. این ابزار یک ابزار کار امد و ساده برای توصیف و مطالعه و پردازش سیستم های همزمان ،ناهمگام ،توزیعی ،موازی،غیر قطعی و تصادفی است.
نرم افزار CNP TOOLS یک نرم افزار ساده و رایگان برای پیاده سازی و آنالیز مدل های شبکه های پتری است.

جهت خرید به لینک زیر مراجعه کنید مدیر میانی ، اصول هماهنگی در بدنه سازمان 

مدیر میانی ، اصول هماهنگی در بدنه سازمان

امروزه تجربیات مدیران و محققان نشانگر یک معضل بزرگ در پیشرفت سازمان ها است و آن عدم آگاهی مدیران میانی از نقش خود در سازمان ها و چگونگی ایفای نقش آنها در لایه های مدیریتی است. ما در این کتاب سعی کردیم تا با ارایه بخشی از دانسته هایمان به این مدیران آنها را در جهت تکامل توانمندی هایشان و پیشرفت سازمان ها یاری کنیم

جهت خرید به لینک زیر مراجعه کنید 
مدیر عملیاتی ، اصول سرپرستی سازمان 

مدیر عملیاتی ، اصول سرپرستی سازمان 

ازار کسب و کار امروز یک بازار پیچیده و پر تنش برای هر کارآفرینی می باشد کارکنان سازمان به عنوان مهم ‌ترین منابع سازمان باید توسط مدیران به بهترین شکل اداره شوند و این اداره شدن مستلزم یک سلسله مراتب دقیق و استفاده از مدیران توانمند است. یکی از مهم ترین رده ‌های مدیریت، مدیر عملیاتی است. یک سرپرست خبره با اندازه گیری و کنترل نتایج عملکرد تیم خود به اهداف خود دست می یابد. انگیزه ای که سرپرست به تیم خود می دهد می تواند الهام بخش تیم در سختی ها و مشکلات گردد و با کاهش استرس آنان موجبات افزایش بهره وری را در سازمان فراهم نماید. اگر یک مدیر روش مناسبی را برای برقراری ارتباط با تیمش پیدا نماید، می تواند تغییرات واقعی را در عملکرد و انگیزه تیمش اعمال نماید و سرانجام به رشد و موفقیت دست یابد.

جهت خرید به لینک زیر مراجعه کنید 
همچنین کتاب اقتصاد مهندسی  در دست چاپ به لینک زیر مراجعه کنید :